Spółka vs ZUS

Poprzedni Następny

Prowadzisz spółkę, jesteś jej udziałowcem i jednocześnie masz umowę o pracę ?

ZUS po wielu latach zakwestionował stosunek pracy w momencie kiedy musiał zacząć wypłacać zasiłek chorobowy lub macierzyński?

A może ZUS twierdzi, że musisz podlegać do ubezpieczeń w taki sam sposób jak osoba prowadząca działalność gospodarczą.i naliczył Ci drogi udziałowcu składki wstecz?

Te i inne problemy to ostatnio zmora udziałowców spółek kapitałowych. Jak sobie z tym radzić pomimo, że orzecznictwo nie sprzyja w tej kwestii – są na to rady i mamy je MY.

W momencie kiedy problem się jeszcze nie pojawił a potrzebujesz analizy w przedbiegach warto skorzystać z naszej porady:
✔️✔️DORADZAMY
Sprawdzamy umowę spółki, wskazujemy wady i zalety- proponujemy rozwiązanie problemu.
✔️✔️✔️ANALIZUJEMY
W umowę spółki oraz do zarządu spółki wprowadzamy zmiany które uchronią przed okupantem jakim jest organ rentowy, ten zabieg chroni przed problemami związanymi z podleganiem do ubezpieczeń społecznych.
✔️✔️✔️✔️TWORZYMY NOWE ZASADY
Kiedy nie ma już wyjścia z sytuacji, tworzymy zmiany w umowach spółek – zmiany na lepsze.pod względem optymalizacji zarówno ubezpieczeniowej jak i podatkowej.

Oczywiście tworzymy też pisma do ZUS, odwołania od negatywnych decyzji ZUS – zawsze bowiem uważamy, iż warto walczyć o swoje racje i musimy się pochwalić bo wygrywamy pomimo, iż inni potrafią przegrać.

Zachęcamy do skorzystania z Naszych usług, za niewiele mogą Państwo uchronić się od negatywnych działań organu rentowego.

KOMENTARZE 0