Wiedza, praktyka, doświadczenie O NAS

Nasz zespół to księgowi i prawnicy specjalizujący się w prawie ubezpieczeń społecznych oraz sporach z Organem rentowym i innymi Organami administracji publicznej. Wieloletnia praktyka, a także doświadczenie zawsze pozwala nam znaleźć dogodne rozwiązanie trapiącego Was problemu.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Ponieważ nie ograniczmy się w naszym działaniu wyłącznie do stosowania i interpretacji przepisów zgodnie z utartą praktyką Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lecz sięgamy po wiedzę zaczerpniętą z orzecznictwa, co niejednokrotnie pozwala nam uniknąć postępowania sądowego. Posiadamy wiedzę o systemach informatycznych Organu rentowego i znamy procedury oraz metodykę pracy w poszczególnych referatach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Łączymy wiedzę, doświadczenie oraz korzystamy z interpretacji przepisów najkorzystniejszej dla klientów.

Nie chcemy Was zawieść, przekonacie się, że jesteśmy niezawodni i że cechuje nas odpowiedzialność, dokładność oraz pewność siebie.

Rozwiązujemy każdy problem w sposób indywidualny, nie potraktujemy Was jak „tylko kolejnego klienta” gdyż wiemy ile nerwów kosztuje Was walka z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Doskonale znamy przepisy, które wiążą się z prowadzeniem działalności gospodarczej, dlatego doradzamy przedsiębiorcom w sprawach, związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy.

Jeżeli potrzebujesz zaangażowanych prawników do bieżącej współpracy w Twoim biznesie lub poszukujesz doświadczonych specjalistów do prowadzenia trudnych tematów z zakresu ubezpieczeń społecznych, to dobrze trafiłeś.

Kto zrozumie Was lepiej niż my?

To my mamy doświadczenie które przejawia się w wysokiej skuteczności działania na etapie przedsądowym i wygrywanych sprawach sądowych.

Posiadamy bazę orzeczeń którą przytaczamy w toku postępowań sądowych i na poziomie kontrolnym przed Organem rentowym. Dążymy do tego byście byli zadowoleni z naszych usług i rozwiązali pozytywnie sprawę w sposób Was satysfakcjonujący.

Nie interesują nas sprawy z góry przegrane. Oceniamy skuteczność rozwiązania problemu dzięki czemu nikt nie będzie się czuł zawiedziony i oszukany.

Skąd w ogóle pomysł na naszą działalność?

Poczuwamy się do moralnego obowiązku pomocy w sporach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, chcemy ułatwić wam funkcjonowanie w tej wydawałoby się zwariowanej praktyce Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Razem pokonamy wszystkie przeciwności losu. Nie interesuje nas nic innego jak tylko Wasze dobro i zadowolenie, a także wygrana w tych nie rzadko ciężkich bojach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Jesteśmy gotowi Wam pomóc z jednego ważnego powodu, ponieważ uważamy, iż obecne praktyki ZUS są niejednokrotnie krzywdzące i tylko szybka i sprawna pomoc jest w stanie temu zaradzić.

Zaufajcie nam a przekonacie się że nie taki ZUS straszny!